Γάντια Εργασίας

Τα Γάντια Εργασίας & Προστασίας του Agrol.gr προσφέρουν ασφάλεια, άνεση και σταθερό κράτημα στην αγροτική, τεχνική ή οικιακή εργασία. Ιδανικά για επαγγελματίες και καθημερινή χρήση.

✅ Γάντια νιτριλίου
✅ Δερμάτινα γάντια βαρέως τύπου
✅ Γάντια αντικοπής
✅ Γάντια μιας χρήσης
✅ Αντιολισθητικά γάντια

Cresman Αδιάβροχα Γάντια Εργασίας Super Dry με Αφρό Λάτεξ Νο. 8-11
Bradas Flash Grip Lavender Γάντια Εργασίας – Αντιολισθητική Προστασία
Practic Γάντια Νιτριλίου Ανθεκτικά Orange 8mil – 100τμχ (M/L/XL)
Bradas Perfect Grip Red – Ανθεκτικά Γάντια Εργασίας Λάτεξ
Reflexx Γάντια Νιτριλίου Πορτοκαλί Βαρέως Τύπου N85 Full Grip 50 Τεμαχίων
Γάντια Εργασίας Νιτριλίου Cresman Super Nitrile 50g – EN 388 4121X, Νο 7–12
Γάντια Νιτριλίου GRASHER Γκρι – Εργασίας
Maco-Plus 4100 Αδιάβροχα Γάντια Εργασίας με Επικάλυψη Νιτριλίου & Υψηλή Αντοχή
Bradas NITROX Gray Γάντια Εργασίας Νιτριλίου
Cresman Super Palm Δερματοπάνινα Γάντια Εργασίας Νο10 EN388 3143X
Cresman Super Drive Δερμάτινα Γάντια Οδηγού Νο10 XL EN388 3111
Γάντια Προστασίας LEMON με Αντιολισθητικό Λάτεξ Μεγέθη 5 & 6
Cresman Super Diamond Νιτριλίου 8.0g – Γάντια Μιας Χρήσης Βαριάς Χρήσης